Klaudia Pepa nuk i lë vend imagjinatës (FOTO)

By

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, njihet për fotografitë e saj mjaft ‘intime’ të cilat i poston në rrjete sociale.

Njësoj ka bërë edhe kohëve të fundit, duke postuar një imazh ku shihet pothuajse pa të brendshme.

Në foto në të cilën Klaudia ka mbuluar me duar gjoksin, nuk vendosi asnjë fjalë e emoji nën të, por ajo mori mijëra komente dhe pëlqime.

Nëse nuk e dini, është Klaudia ajo e cila e mësoi Nora Istrefin të vallëzonte për klipin e ri të cilin e solli javën e kaluar me Mixey./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm