Jo një, por dy befasi vijnë nga Young Zerka (VIDEO)

By

Young Zerka ka publikuar njëkohësisht jo një, por dy projekte të reja muzikore.

“Tik Tak” titullohet projekti i parë në të cilin këngëtari vjen solo. Ndërsa në projektin tjetër “Tirane London” Young Zerka vjen në bashkëpunim me Og Merks.

Të dy këngët janë të shoqëruara me videoklipe dhe më poshtë mund t’i dëgjoni të plota. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm