Besa Gashi flet për herë të parë për krizat me bashkëshortin!

By

Ish-Miss Kosova, Besa Gashi sonte në emisionin Prive ishte protagoniste përmes një materiali nga gazetarja Maki Bajrami.

Ajo rrëfeu për rrugëtimin e saj tashmë kur ka kaluar një dekadë nga triumfi si më e bukura e Kosovës.

Por, Besa nuk shpëtoi pa u pyetur as në lidhje me shumë thashetheme që kanë qarkulluar.

Emri i saj dhe bashkëshortit jo pak është lakuar për ndarje.

Krizat i pranoi për të parën herë Besa në emisionin Prive kur foli edhe për konfliktin mes Noizyt e Cozman tek i cili ishte i përfshirë edhe Alberti.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm