Publikohet “Papa” nga Elvana Gjata x Inna x Sickotoy

By

Elvana Gjata, Inna dhe Sickotoy kanë publikuar bashkëpunimin e tyre.

“Papa” titullohet kënga, teksti i të cilës është shkruar nga Elvana dhe Iraida.

Kënga tashmë është lansuar në të gjitha platformat.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm