Majk po vjen me hitin e ri

By

Majki nuk ka të ndalur.

Këngëtari nga rradhët e Babastars,pak kohë pas projektit të përbashkët ‘High4Real’ ka gati këngën e re.

Edhe kësaj rradhe, Majk do jetë solo në projektin e ri nga i cili momentalisht nuk ka shumë detaje.

Pos paralajmërimit, këngëtari nuk ka ndarë me ndjekësit detaje mbi titullin, bashkëpunëtorët apo kohën e publikimit.

Megjithatë, pritja nuk mendohet që të jetë e gjatë dhe si rrjedhojë, ky krijim muzikor pritet të publikohet përgjatë dhjetë ditëshit të parë të muajit Gusht. /Prive.al/

coming soon !!!!

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm