Majk dhe Blerta kaluan mbrëmjen bashkë?

By

Kur u “harrua” tema e lidhjes së përfolur mes Majk dhe Blerta Veselit, dy protagonistët mbrëmë kanë dhënë sërish material.

Natën vonë, nga një ambient i brendshëm i një banese, këngëtari dhe Miss Universe Kosova kanë postuar fotografi në po të njëjtin vend duke bërë që sërish të përfliten në rrjet për lidhjen.

Dalin fotot/ Miss Kosova e kaloi natën në shtëpinë e reperit

Dalin fotot/ Miss Kosova e kaloi natën në shtëpinë e reperit

Kujtojmë se si e ftuar në Prive dhe NIN javën e kaluar, Blerta mohoi thashethemet për lidhje me Majk duke pohuar se mbetet beqare. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm