E takon apo jo të bijën? – Flet vetë Kastro Zizo

By

Për shkak të deklaratave dhe veprimeve të tij, këngëtari Kastro Zizo është gjithnjë në qendër të vëmendjes mediatike.

Së fundmi, artisti ishte i ftuar në emisionin “Kripë dhe Piper” ku u pyet në lidhje me debatin që ka pasur me ish-bashkëshorten e tij të dytë, Erleta Hotin, për vajzën e tyre Nia.

Pyetje ‘se a e takon të bijën’ ai iu përgjigj: “Sigurisht që e takoj dhe e dua fort”, dhe më pas e përshëndeti nga ekrani, shkruan Panorama Plus.

Ndërkohë, ua kujtojmë se pak ditë më parë, Erleta bëri publike një bisedë mes saj dhe Kastros ku këngëtari pyet për të bijën dhe më pas ajo i përgjigjet se nuk është postiere me idenë që ta takojë nëse do t’ia dijë për të.

Artikuj të ngjashëm