Seldi e ndjek Mimozën në këtë detaj

By

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra u rikthye me një projekt të ri muzikor.

‘Mu ma le fajin’ mban emrin kënga e cila është e para që prej zhvillimeve në jetën personale të këngëtares me ndarjen nga Seldi.

E nuk ka vonuar shumë që edhe ky i fundit të konfirmojë projektin e ri.

Ai do të vijë në bashkëpunim me bjonden simpatike Keisi, vajzën e sabienit e cila kohë më parë u mendua se do jetë pasuesja e Encës në OTR.

Edhe kënga e Seldit do e ketë të njejtën tematikë, të ndarjes dhe mban titullin ‘S’ka dashni’. /Prive.al

View this post on Instagram

Coming soon #skadashni @casseyofficial

A post shared by Seldi Qalliu (@seldi__qalliu) on

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Keisi Medini (@casseyofficial) on

Artikuj të ngjashëm