“Ma e mira je” thotë Don Phenom në këngën e re (VIDEO)

By

Don Phenom ka publikuar projektin e tij të ri me titull “Ma e mira je”.

Reperi ka bashkëpunuar me Cekic Beatz dhe Cricket Music, në këtë këngë, ndërkaq tekstin e shkroi vet.

Videoklipin e ka realizuar XL Films.

Përveç këtij projekti, Don Phenom, do të vijë në një bashkëpunim me 2Ton, i cili publikohet të premten./Prive.al

Artikuj të ngjashëm