Kjo është ndër aktoret shqiptare më të kërkuara dhe të paguara të momentit

By

Është pothuajse në secilin film shqiptar duke e bërë atë ndër aktoret më të paguara dhe të kërkuara të momentit – fjala është për aktoren Adriana Matoshi.

Image result for adriana matoshi

Ajo vjen për Prive për të rrëfyer shumë gjëra rreth jetës së saj profesionale por edhe personale.

Ndër të tjera ajo ishte edhe protagoniste e dy filmave pretendentë për Oscars.

Se çfarë ka për të na treguar Adriana kësaj radhe, ndiqni materialin në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm