Fero rikthehet në Instagram – paralajmëron diçka të re

By

Për një kohë konsiderueshëm të gjatë, Fero u distancua nga postimet në llogarinë e tij në Instagram.

Të gjitha postimet e tij të mëparshme gjithashtu ishin fshirë, dukë lënë fansat të besojnë se reperi po gatuan diçka.

Sot gjatë ditës, erdhi edhe postimi i parë i Feros pas sa kohësh, ku të shumtë ishin kolegët, miqtë dhe ndjekësit që i uronin mirëseardhje.

Postimi nuk ishte i rastësishëm. Ai këtë kohë ka punuar në një projekt të ri muzikor dhe gjithçka duket se është finalizuar.

Kënga e re quhet “Italy” dhe sipas postimin të reperit do të publikohet të premten. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by FERO (@ferofera)

Artikuj të ngjashëm