Lyrical Son ka një këshillë EPIKE për këngëtaret me operacione plastike

By

Intervenimet kirurgjike të shpeshta ndër këngëtaret tona shpeshherë janë objekt komentimi në media e shoqëri.

Tashmë ndryshimet drastike nuk përbëjnë habi dhe janë shndërruar në diçka të rëmdomtë.

E reperi Lyrical Son që po godet realitetin edhe në sferën artistike me këngën e tij, ka dhënë një këshillë epike.

‘Këngëtareve tona të dashura. Pse nuk e ndërroni mjekun që po ju maron fytyrat, po menoj buzët, mollëzat etj. Ndërrone aman se krejt njejtë motra po dukeni të gjitha plako. Kqyre kur të ma bon unfollow krejt estrada’ – ka shkruar me shaka reperi.

Ky postim ka ngjallur shumë debat duke u pëlqyer në rrjete sociale. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm