Arbenita flet për herë të parë për arrestimin e Feros

By

Arbenita ka reaguar për herë të parë pas sherrit që e çoi mbrëmë Feron në burg.

Në lidhje me rastin e kanosjes me armë në studio të Jetmir Agajt nga bashkëpunëtori i Feros dhe reperi, Arbenita fajin e ka vënë pjesërisht tek mediat.

“Njerëzit do flasin keq pavarësisht githçkaje. Mediat janë fake gjithashtu. Shumë keq që kemi lindur në shoqëri të gabuar q s’na meriton neve. Të urrejnë që je i vërtetë dhe person me zemër të mirë. Të njoh dhe e di që ata do të vrisnin të të shihnin duke rënë. Një mbretëreshë gjithmonë mbron mbretin e saj. Ata planifikojnë por Zoti është planifikuesi i të gjithë neve. Shihemi së shpejti zemër. Le të vrasim urryesit me sukses” – është shprehur Arbenita.  /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm