Geti dhe Marina debatojnë publikisht

By

Pasiqë më në fund nuk po fshihen, çifti Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po i ofrojnë vetes ‘luksin’ e të komunikuarit haptas në publik përmes komenteve.

Fakti se Geti ka postuar sot siç ndodh rrallë, tre herë nuk ka kaluar pa një koment nga Marina.

‘E dogje fare sot instan sot’ – ka thënë bukuroshja në një imazh të postuar nga Geti. E ky i fundit, ka replikuar në një formë komplimenti duke i thënë Marinës: ‘Të zëvëndësova ty sot’.

Ndryshe, çifti po vazhdon të konsolidojë një lidhje të fortë duke qenë bashkë në pushime dhe jo vetëm. Prezantuesja nga Shqipëria, të dashurit nga Kosova nuk po i ndahet as në koncertet në Europë. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm