Lumi B vjen me ‘Makiato’

By

Reperi Lumi B ka publikuar sot projektin e ri muzikor.

‘Makiato’ mban emrin kënga e cila e sjell Lumin solo.

Ky projekt mban vulën e RedBox Entertainment me dy producentë, Big Bang dhe Cekic teksa për tekstin është përkujdesur vetë reperi.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja, a po ju pëlqen? /Prive.al

Artikuj të ngjashëm