Një tjetër çift shqiptar vaksinohet ndaj COVID-19

By

Learta Jakupi dhe Kushtrim Salihu, kanë marë vaksinën Anti-COVID.

Ishte Learta që e bëri të ditur përmes disa fotografive të publikuara në InstaStory gjatë momentit të vaksinimit.

Ata kanë marë vaksinën e llojit Pfizer. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm