Këngëtarja shqiptare pre e sulmeve kibernetike: “Ju lutem më ndihmoni”

By

Personazhet e famshëm shpeshherë e gjejnë veten duke u përballur me një sulm kibernetik këto ditë.

E fundit që raportoi për një sulm të tillë ishte këngëtarja Rona Nishliu.

Rona ka kërkuar ndihmë nga miqtë dhe ndjekësit e saj që të raportojnë faqen.

“Të dashur, ju lutem REPORT faqes sime te hackuar”, ka shkruar ajo, duke theksuar edhe opsionet që duhet të selektoni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm