Lumbardhi tregon emrat që sipas tij janë të papëlqyer nga publiku

By

Lumbardhi dhe Besi kanë biseduar sot me mëngjes se kush nga banorët mund të dalë në nominim të hënën.

Lumbardhi tha se mendon që çifti Ilirjana dhe Adri dhe Linda mund të dalin më pak të preferuarit nga publiku në televotimin që është hapur për të preferuarin.

“Çifti nuk janë duke bërë më gjë, mendoj se do të dalin në nominim të hënën”, tha Lumbardhi, deklaratë me të cilën u pajtua edhe Besi./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm