Rita Ora shkëlqen në tapetin e kuq të Cannes

By

Këngëtarja shqiptare Rita Ora ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në tepihun e kuq të Festivalit të Filmit në Cannes.

Bukuroshja 26 vjeçare mahniti tepihun e kuq me një fustan ngjyrë nude dhe me plot me gurë.

Ajo është bashkë me themeluesin e kompanisë së bizhuterisë “Grisogono”, Fawas Gruosi.

Kujtojmë që projekti i ri ‘Your Song’, i pari pas dy vitesh do publikohet me 26 Maj. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm