Luana Vjollca gati këngën e re me një titull interesant

By

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca, që po provon të ndërtojë edhe karrierë muzikore, ka realizuar këngën e re me videoklip.

Ky projekt i ri muzikor, do të lansohet nesër dhe këtë e ka bërë të ditur motra e saj Marina, përmes profilit në Instagram.

Sic shkruan Marina në këtë postim, është e mundshme që kënga do të quhet “Benzina”, një titull ky interesant dhe i pazakontë. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm