Kështu po duket Majlinda në ditët e fundit të shtatzanisë!

By

Ky ishte definitivisht muaji fatsjellës i estradës!

Tuna u bë nënë, Meda u bë baba e po ashtu edhe Albatrit Muqiqi.

Por në rend tash është një tjetër personazh i kësaj skene artistësh. Reperi Kastriot Rexha do të bëhet baba shumë shpejt, ndoshta brenda këtij muaji edhe ai.

Ish e dashura e tij, Majlinda Zeka, që është në pritje të fëmijës së parë të ish-çiftit, po i kalon ditët e saja duke u zbukuruar edhe më tepër.

Nga fotografitë që publikon në rrjetet sociale, vërehet se Majlinda ka shtuar pak peshë dhe ka marrë pamjen e një gruaje shtatzënë edhe në fytyrën e saj, që duket më e ënjtur se zakonisht.

Se a do të jetë muaji maj, muaji i ditëlindjeve të fëmijëve të estradës mbetet të shihet!

Në anën tjetër, Majk ende nuk e ka pranuar direkt se do të bëhet baba, duke lënë hapësirë për spekulime. Mirëpo, në një video publikim që ka bërë në rrjetin Instagram, ai i këndon djalit të tij të palindur, për të cilin thotë se është bërë i famshëm pa ardhur ende në jetë! /Prive.al

Displaying Screenshot_20170509-164901.png

Artikuj të ngjashëm