Luana shfaqet seksi për ballinën e një reviste (Foto)

By

Pas bujës mediatike se Luana Vjollca do të largohet nga Top Channel, ajo ka filluar pushimet e saj.

Vjollca po qëndron që disa ditë në Itali, e vendet që po i viziton po i shpalos përmes rrjetit social instagram.

Ajo që po ‘fsheh’ nga pushimet e saj është personi që po e shoqëron atje.

Ndërkaq para pushimit ka realizuar një set fotografik për revistën ‘Story’ dhe Luana do të jetë në ballinën e saj për muajin qershor./Prive.al

Artikuj të ngjashëm