Cila është fjalia që Edona Llalloshi nuk duhet t’ia thotë burrit të saj ?!

By

Pyetjeve të rubrikës Kutia të emisionit NIN sonte sot iu përgjigj këngëtarja Edona Llalloshi.

Kur u pyet se si po i shkon shtatzënia ajo tha se gjithçka po shkon më mirë se si e kishte menduar.

Edona tregoi edhe se çka bën në mëngjes dhe cila është fjala që nuk duhet t’ia thotë asnjëherë bashkëshortit.

Përgjigjjet e plota të saj mund t’i ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm