Luana pyetet për lidhjen! Reagimi është i pabesueshëm

By

Si e ftuar në Top Channel për të shpalosur më shumë rreth projekteve tëreja në televizion dhe muzikë, bukuroshja Luana Vjollca nuk shpëtoi pa u pyetur pak në lidhje me jetën private.

Risitë nga sfera e dashurisë u shtruan si çështje por nëse mendoni se Luana është mjaftuar me një refuzim gaboheni.

Ajo është çuar nga vendi ku ishte ulur drejt gazetarit që i bëri pyetjen teksa me ngjitës i ka mbyllur gojën nga njëri vesh tek tjetri.

Duket se nga Luana është me të vërtetë vështirë të nxjerrësh diçka nga jeta private. /prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm