Teutën e surprizojnë me dy dhurata mjaft speciale për vajzat (FOTO)

By

Emri i Teuta Krasniqit jo pak herë shndërrohet në temë diskutimi për mediat e shkruara.

E kjo për faktin se përveç profesionit ajo përflitet shumë edhe për jetën e saj private.

Tolerimin më të madh për një miks të tillë e ka bërë vetë aktorja e cila shpeshherë shfaqë në publik ngjarjet private familjare.

Njejt ndodhi edhe sot kur Teuta publikoi një fotografi ku shiheshin dy dhurata mjaft speciala të ardhura enkas për vajzat e saj, Taran dhe Kaian.

Ajo falënderoi personat që bënë dhuratën në fjalë duke treguar se është me të vërtetë e entuziazmuar me këtë surprizë. /Prive.al/

insta-image-21


 

Artikuj të ngjashëm