Loriku në shëtitje me të birin (VIDEO)

By

Muajt e fundit ishin shunë të veçantë për Lorik Canën. Kapiteni i kombëtares u bë baba për herë të parë dhe arriti të shënojë historinë me ekipin duke arritur kualifikimin në Euro 2016.

Tani kur sfidat më të mëdha kanë përfunduar, Loriku është stabilizuar në Francë ku luan në Nantes.

Ai po gjen kohë edhe që të shëtis me të birin në rrugët e qytetit francez. Një moment të tillë e ka ndarë me fansat në profilin e hapur së fundmi në Instagram.

Përvoja e re si baba, duket se po rezulton të jetë shumë e bukur dhe aspak e lodhshme për Lorikun. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm