Lori s’ka të ndalur, sapo paralajmëroi bashkëpunimin me…

By

Para disa ditëve, Lori solli pothuajse një album të tërë me këngë dasmash, të gjitha të shoqëruara me videoklipe, kjo për faktin se ajo shpesh herë është e angazhuar me evente familjare.

Por, këngëtarja sapo paralajmëroi një bashkëpunim i cili do të publikohet më 17 të këtij muaji.

Lori vjen në duet me Ardit Çunin për këngën ‘Dashni’ e cila është finalizuar komplet.

Projekti u realizua nga Marsel Gunga, Sebastiani dhe 2step.

Një pjesë të shkëputur nga klipi e publikoi Lori në Instagram./Prive.al

Artikuj të ngjashëm