Lori me album për dasmat, zbulon edhe disa detaje…

By

Lori ka paralajmëruar album për dasma.

Shumë prej këngëve do të jenë të shoqëruara me video.

Këtë lajm e zbuloi vetë këngëtarja përmes postimeve në rrjete sociale, duke bërë me dije se bashkëpunëtoret për këtë album janë Aida dhe Armend Rexhepagiqi – ata me të cilët punon tash e një kohë të gjatë.

Lori ndau pak atmosferë për fansat e saj, nga shesh-xhirimi në Gjilan.

“Vetëm për gëzimet dhe dasmat tuaja”, ka shkruar këngëtarja nën video./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm