Kaq vite mbushi sot Loredana (FOTO)

By

Loredana sot feston ditëlindjen.

Reperja e famshme në vendet gjermano-folëse dhe më tej, mbush plot 25 vite jetë.

Ajo mori urime të shumta në Instagram nga njerëzit e afërm dhe fansat e saj të shumtë, megjithatë ai i Mozzik mungoi.

Edhe pse ata janë ndarë dhe në mes kanë Hanën, vajzën e tyre, nuk ndodhin as urime dhe përgëzime për njëri-tjetrin në data të tilla.

 

Artikuj të ngjashëm