Loredana shpërthen në lot gjatë koncertit

By

Reperja e dëshmuar në botë, Loredana ka përjetuar një moment emocionues gjatë një koncerti.

Në TikTok ka qarkulluar një video dy ditët e fundit ku shihet reperja e ulur në gjunjë ne mes të skenës dhe nuk mund të përmbajë lotët.

Shihni më poshtë videon që po qarkullon në TikTok. /Prive.al

@showshqip Loredana perlotet ne koncert #fyp #loredana #germany #koncert #hurt #albania #foryoupage #virall #sad #emotional #deutschland ♬ original sound – favsoundds

Artikuj të ngjashëm