Loredana shpërndan një fotografi shumë domethënëse

By

Kanë mbetur vetëm edhe pak muaj derisa Loredana dhe Mozzik të bëhen prindër për herë të parë.

Çifti i cili është në lidhje tash e disa vite, nuk e kanë konfirmuar akoma lajmin, megjithatë Prive ju solli video ku Loredana shfaqet me barkun e fryrë në një market në Zvicër.

Sot, artistja e cila i ka hyrë muzikës dhe po këndon në gjuhën gjermane, ka postuar sot një fotografi domethënëse.

Në imazhin e publikuar në Instagram, shihen dy tigra, nëna me fëmijën e cila sipas gjakut, ka sakrifikuar për foshnjën e saj.

Me këtë fotografi, Loredana edhe njëherë e konfirmoi se po bëhet nënë për herë të parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm