Miqësi e ngushtë mes Dafina Zeqirit dhe reperit të njohur shqiptar

By

Pasi publikoi bashkëpunimin me Noizyn, Dafina Zeqiri vazhdon të ketë miqësi të mirë me djemtë e OTR.

Këngëtarja sot ishte e shoqëruar nga Varrosi me të cilin postoi një fotografi në instastory, por duke vënë në pah vetëm këmbët e tyre.

‘E kom një shok që unë e thërras Varri’, shkroi Dafina mbi fotografinë, një pjesë e tekstit të këngës së Noizyt me Varrosin – ‘Meksikane’.

Këngëtarja nuk e bëri të ditur lokacionin por sipas të gjitha gjasave ajo gjendet në Tiranë pasi vetëm pak ditë më parë u fotografua ne studion ku punon Noizy./Prive.al

Artikuj të ngjashëm