Nëna e Oriola Marashit merr një post të rëndësishëm në televizion

By

Nëna e modeles së njohur Oriola Marashit, Xhoi Jakaj, ka dhënë një lajm të mirë për veten.

Ish-drejtoresha e burgut të grave, njoftoi me anë të një postimi se është bërë administratore e përgjithshme e grupit mediatik Ora Neës dhe Channel One.

Ajo u shpreh falënderuese dhe mirënjohëse ndaj atyre që ia besuan këtë detyrë.

‘Nga 15. 10 .2018 …….. Administratore e pergjithshme e grupit mediatik Ora News dhe Channel One
Faleminderit gjithë atyre që me besuan këtë detyrë të veshtirë e njëherësh kaq fisnike! Mirënjohje pafund dhe përkushtim maksimal…’, ka shkruar ajo.

Urimi i parë padyshim se i erdhi nga Oriola, e cila shkroi në Instagram: ‘Urime mami një ditë kam ëndërr të di sa gjysma e dijeve të tua’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm