Një djalë nga martesa e parë, ja çfarë raporti ka Eni Koci me djalin e Genc Prelvukaj

By

Tashmë të gjithë e dini që Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi, janë fejuar. Çifti i cili e mbajti të fshehur lidhjen për disa muaj, madje edhe fejesën, dolën publikisht vitin e kaluar për të treguar se janë bashkë.

Mirëpo pak e dinë ose kanë harruar që Genci ishte i martuar më parë, ku ka edhe një djalë që sot është 14 vjeçar.

Ai ishte i martuar me modelen Arta Arifi. Ajo është shpallur “Miss sharmi i Kosovës” dhe ka qenë shoqëruesja e parë e Miss Shqipërisë. Mirëpo pas ndarjes nga Genci, Arta u mbulua me shami dhe siç tha ajo atëherë gjithçka nisi pas një ëndrre që kishte parë.

Mirëpo tani Genci në jetën e tij ka edhe Enin, gruan e tij të ardhshme por si duket raporti me djalit të tij dhe asaj nuk paraqet ndonjë problem.

Gjini është aktiv në rrjetet sociale dhe siç duket marrëdhëniet me partneren e babait të tij, Enin, janë shumë të mira pasi dyshja e ndjek njëri-tjetrin në rrjetet sociale duke shkëmbyer edhe pëlqime.  /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm