Çka i bëri bashkë Encën dhe Dhurata Dorën? (FOTO)

By

Dy emra të njohur të showbizit vendor, mbrëmë janë bërë bashkë.

Enca dhe Dhurata Dora u panë pranë njëra-tjetrës duke vallëzuar në dasmën e producentit të njohur shqiptar, Big Bang i cili qëndron në krye të kompanisë Redbox Entertainmet.

Ka qenë Enca ajo e cila ka postuar video me Dhuratën duke shkruar: “Në kokën tonë”.

Theksojmë se kënga e fundit  e Dhuratës është mega-hiti “Zemër” me Soolking, ndërkaq ajo e Encës “Jealous” që pati mjaft sukses.

Më poshtë fotografia e përbashkët e dy këngëtareve të suksesshme në estradë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm