Loredana sërish i beson Sellmës: Zuna ka diçka për të thënë (FOTO)

By

Loredana Zefi duket se me të provuar dorën e Sellmës, më nuk i ndahet.

Pas bashkëpunimit që artistja pati me grimeren dhe frizerin Kaci Lleshi për një prej klipeve të fundit që u xhirua në Berlin, njëjtë ka vepruar sërish.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar disa fotografi ku shkëlqen me pamjen e saj të kuruar nga grimerja Sellma Kasumoviq.

 

View this post on Instagram

 

Hallo Deutschrap 🙂 @sellmakasumoviq

A post shared by Loredana (@loredana) on

Nuk dihet nëse bëhet fjalë për ndonjë klip të ri apo për diçka tjetër të ndërlidhur me projektet në karrierë por ajo që mund të themi është se Loredana duket tejet bukur me grimin më të lehtë si një prej trendëve të këtij viti.

 

View this post on Instagram

 

Beautiful day with @loredana ❤️ #makeupbysellma#kyliecosmeticsblush#kyliecosmeticsconcealer#kyliecosmetics#spectrumcollections

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

Përpos ndjekësve të shumtë, koment në fotografinë e fundit ka lënë edhe Zuna të cilit Loredana i duket ‘zjarr’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm