Gjej një shoqe që të komplimenton si Vildanja – Kejvinën!

By

Mes vajzave të shoubizit jemi mësuar që në vazhdimësi të ketë rivalitet e përplasje, siç ndodh pa përjashtim edhe me djemtë.

Madje, ka raporte të cilat kanë degjeneruar deri në konflikte fizike por ai mes Kejvina Kthellës dhe Vildane Zenelit nuk është një prej tyre.

Vajzat, të njohura si dy prej femrave më seksi shqiptare tash e një kohë kultivojnë një miqësi të pastër që përfshin edhe pushime të kaluara së bashku e jo vetëm.

Image result for vildane kejvina

Këtë e ka dëshmuar edhe një herë Vildanja përmes një komenti të lënë në fotografinë e fundit të Kejvinës.

‘Jetë o jetë. E rrallë! Kërkush nuk është si Tti Meqë ra fjala, Khloe Kardashian dëshiron që të dukej vetëm 5 përqind si ti. Ja ku i ke të gjitha’ – ka qenë komenti i Vildanes në fotografinë e fundit të bjondes bukuroshe.

Shpresojmë të gjejmë shoqe që dinë të komplimentojnë siç di Vildane Zeneli! Ç’të themi tjetër? /prive.al

Artikuj të ngjashëm