Ish-konkurrentja e “Për’puthen” bëhet nënë, zbulohet emri dhe gjinia e bebit

By

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Aristela Leka është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e bukur e ndau vet ajo me anë të një postimi në Instagram.

Aristela ka sjellë në jetë një djalë dhe prindërit e rinj i kanë lënë emrin Kais.

Ajo doli beqare nga emisioni muaj më parë. Ndërkaq në media u përfol se ajo kishte nisur një lidhje të re po që Aristela gjithçka mbajti larg vëmendjes së publikut. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm