Ky do të mbetet momenti më i lumtur në jetë për Arjanit Hotin

By

I ftuar këtë javë në intervistën më të shkurtër ’60 sekondëshe’ ishte aktori Arjanit Hoti.

Aktori shumë i dashur në pak sekonda na zbuloi pak nga jeta e tij private dhe ajo profesionale.

Ndër të tjerash, ai na tregoi edhe momentin e tij më të lumtur në jetë.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm