Mihrije Braha lë muzikën? (VIDEO)

By

Pak muaj më parë, Mihrije Braha iu ka përgjigjur pyetjeve të fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në emisionin Prive.

Këngëtarja foli për shtatzëninë e dështuar, tregoi a ka menduar ta lë ndonjëherë muzikën dhe foli për operacionet plastike.

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm