Pas operacionit, Fjolla Morina ‘konkuron’ me Kim Kardashian

By

Pak javë më parë, këngëtarja Fjolla Morina iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale të trendeve të fundit.

Ajo zhvendosi një pjesë të masës dhjamore nga pjesa e barkut dhe belit në të pasme duke i dhënë një tjetër formë trupit të saj.

Kjo nuk është vërejtur aq mirë deri në imazhin e fundit që shfaq këngëtaren në veshje të ngushta me synim për të theksuar linjat trupore.

Me çka shihet në fotografi, Fjolla lirisht mund të konkurojë me Kim Kardashian sa i përket linjave. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm