Kënga e Mozzik dhe Elvanës qenka një super hit!

By

Kohë më parë, Prive pati raportuar për bashkimin e forcave mes Elvana Gjatës dhe Mozzik.

Kënga është realizuar prej kohësh dhe duket se po o afrohet koha e publikimit.

Kjo lihet të kuptohet nga postimi i fundit i Elvanës. Ajo ka ndarë pak nga projekti i cili duket se do jetë hit i pakontestueshëm.

Dëgjojeni në vijim. /prive.al

Artikuj të ngjashëm