‘La Reina’ projekti më i ri i Dafina Zeqirit

By

AShtu siç kishte paralajmëruar, këngëtarja Dafina Zeqiri ka publikuar sonte projektin e ri.

‘La Reina’ mban emrin kënga e cila ka vulën e MoneyZ Entertainment.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm