Pas një kohe të gjatë pa këngë, rikthehet Adelina Emini

By

Ka kohë që nuk kemi dëgjuar këngë nga Adelina Emini.

Por, këngëtarja ka vendosur të rikthehet me një projekt të ri muzikor dhe këtë e ka zbuluar përmes rrjeteve sociale.

Ajo ndau një fotografi nga studio nën të cilën shkroi: “Miq të dashur, diçka  e bukur po vjen. Një super këngë”.

Adelina nuk dha detaje të tjera por ky lajm mund të gëzojë shumë adhurues të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm