Liberta Spahiu: Nuk doja ta prezentoja Prive-në (Video)

By

17 shkurti nuk shënon vetëm datën e pavarësisë por edhe krijimin e një institucioni gjigand të medies, Klan Kosova.

Që nga 2009 ky stacion televiziv solli bëri diferencën e sidomos të shtuneve që mori terminin emisioni i vlerësuar numër një nga shikuesit, Prive.

7 vite shënoi edhe Prive, por ka 6 vite që në prezantim është Liberta Spahiu.

Prezantuesja dhe producentja aktuale tregoi më shumë për rrugën e saj në këtë program televiziv e madja u rrëfye se nuk ka dashur ta marr timonin e Prive-së atëkohë.

Në anën tjetër Alaudin Hamiti, ish producenti i Prive dhe drejtori i programit në Klan Kosova shpjegoi idenë e gjithçka që përfaqëson sot ky prodhim televiziv.

Në videon e mëposhtme mund të shihni udhëtimin e Prive nga dita e parë deri sot./Prive

Artikuj të ngjashëm