Kënga e re e Çiljetës në bashkëpunim me një mashkull!

By

Pas suksesit me ‘Big booty’, Çiljeta ka nisur punët për projektin e ri që për nga koncepti do jetë pak a shumë në të njejtën linjë.

Kjo për faktin se muzika i është besuar sërish Elgit Dodës dhe në bashkëpunim ajo do vij sërish me një emër të ri.

Artisti nga Prishtina, Armend Ademi është këngëtari me të cilin ajo ka zgjedhur të bashkëpunojë në krijimin e ri muzikor.

Projektin e ri, Çiljeta e ka paralajmëruar si shumë cool. /Prive.al/

Screenshot_2016-02-20-17-18-00

Artikuj të ngjashëm