Julianne Moore flet për Klan Kosova! Tregon për rolin e saj të ri! (Video)

By

Klan Kosova sërish ka qenë në festivalin e filmit në Berlin, ‘Berlinale’. Një event që grumbullon emra hollivudianë për të promovuar e vlerësuar filmat.

Edhe këtë vit nuk munguan aktorët që kanë bërë revulucion në kinematografi.

Vitin e kaluar intervistuam George Clooney e ndërkaq sot sjellim para mikrofonit të Klan Kosova, Julianne Moore.

Aktorja tregon se nuk është ndjerë mirë me shëndet gjatë javës që po lëmë pas e ndërkaq rrëfeu për rolin e saj të Georgias.

Përpos Moore, Prive sjell edhe intervista me aktorë të tjerë dhe pjesëmarrjen e shqiptarëve në këtë festival të filmit.

Artikuj të ngjashëm