Liam Hemsworth pas ndarjes nga Miley Cyrus, kapet duke u puthur me të dashurën e re

By

Aktori Liam Hemsworth dhe Maddison Brown  e serialit Dynasty duket se nuk po mund të rrijnë largë njëri tjetrit.
Liam Hemsworth, Maddison Brown
Dje në mbrëmje, të dy u vunë re duke u puthur në buzë, aktori vuri dorën pas aktores dhe ndau një përqafim të ngrohtë ndërsa shëtiste rrugët e New York City.

Duket se çifti i përfolur u ndal për një puthje të shpejtë, pasi kishin parë një shfaqje në teatrin amator të Alley Cat.
Liam Hemsworth, Maddison Brown
Kjo është hera e dytë që dyshja janë parë së bashku, e para ishte takimi i tyre i drekës në West Village të NYC.

Në përgjithësi, daljet e fundit kanë dëshmuar dy gjëra për fansat; e para që ata bëjnë për një çift mjaft në modë dhe e dyta është se ata janë shumë të lumtur me njërit tjetrin.

Që nga ndarja e tij nga Miley, Liam ka mbajtur një profil relativisht të ulët. Në fund të shtatorit ai zyrtarisht bëri kërkesë për divorc.

Burimi:Cosmopolitan

Artikuj të ngjashëm