Rihanna surprizon me veshje në lansimin e autobiografisë së saj

By

Rihanna gjithmonë ka ditur të jetë e guximshme me veshjet e saja.

Ajo solli një modë ekstravagante dhe përrallore në lansimin e shumëpritur të autobiografisë së saj të parë vizuale të quajtur “Rihanna”,  në Muzeun Guggenheim në New York City.

Ndërsa libri nuk është vendosur të dalë deri më vonë këtë muaj, ylli 31-vjeçar festoi herët arritjen e saj të madhe.

Rihanna

E veshur me një fustan leopardi marramendës për rastin e veçantë, këngëtarja e “Love on the Brain” sigurisht që ajo na dhuroi një veshje për tu kujtuar.

Nga pjesa e sipërme e modelit e deri tek çizmet e larta dhe copat e bizhuterive, ajo u shfaq sic din ajo më së miri.

Image result for rihanna at autobiography launch party

Cfare ka me shume?Grimi i saj në mënyrë të barabartë e guximshme plotësoi veshjen e saj.

E ndërsa shumë fansa janë lutur për të muzikë të re, këngëtarja tha se ajo planifikon të dalë së shpejti me muzikë të re.

Ajo shtoi se puna e saj e re do të jetë diçka që godet afër shtëpisë.
Image result for rihanna at autobiography launch party
“Më pëlqen ta shikoj atë si një album të frymëzuar nga reggea”, tha ajo. “Nuk do të jetë tipike për atë që ju e dini si reggea. Por ju do të ndjeni elementët në të gjitha gjurmët … Reggae është në gjakun tim. Nuk ka rëndësi se sa larg ose kohë kalon. Unë jam nga ajo kulturë, ambienti im në të cilin jam rritur; ajo nuk largohet kurrë. ”

ËShtë e qartë që Rihanna është më e ngarkuar se kurrë me projekte …. dhe ne nuk po ankohemi!

Burimi: Eonline.com

Artikuj të ngjashëm