Lëvizja e papritur: Loredana gjen “paqen” me zonjën Petra

By

Loredana duket se ka gjetur paqen me zonjën Petra që e akuzonte për përvetësimin e afro 800,000 frangëve.

Këtë e ka lënë të kuptohet përmes një postimi në Instagram ku shfaq videobisedë me të.

Video-biseda është realizuar me 1 shtator.

Nga buzëqeshja dhe përshëndetja në kamerë, raportet mes dy protagonisteve duken të jenë sërish shumë të mira.

Detaje tjera, së shpejti! /Prive.al

View this post on Instagram

01.09.2020 ✌️

A post shared by Loredana (@loredana) on

Artikuj të ngjashëm